6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Колишній учитель математики зневірився у правоохоронній системі після нерозкритого вбивства його дружини. Чоловік взяв собі ім’я Харон — улюблений міфологічний персонаж його померлої дружини. Відтепер Харон — нічне жахіття для маніяків і серійних убивць, адже він сам полює на них.

02

Про режисера

Сергій Касторних

Сергій Касторних — український сценарист і режисер. Член української кіноакадемії. Автор фільмів Selfieparty, Dawn, «Темні води Стіксу». 2019 року став одним зі сценаристів, що мають найбільший попит в України. На 11-й і 12-й конкурси Держкіно було подано дванадцять проєктів за його сценаріями від десяти кіностудій і продакшен-компаній. Шість проєктів отримали фінансування. Деякі вже реалізовані («Оператор Вікторія», режисер Анна Соболевська, виробник Limelite), інші перебувають на стадії виробництва та постпродакшену («Зірки за обміном», «Як там Катя?», «Війна в моїй голові» — режисерська робота), решта очікує на запуск («Ульотна відпустка», «Коло життя»).

Співпрацює з більшістю українських кіностудій і топпродакшенів, серед яких Film UA, Kinorob, Pronto film, Limelite, Starmedia, Evos film, Bad Raven та ін.

Став ініціатором найбільшого в історії всеукраїнського онлайн-пітчингу сценарних проєктів, який проходив у липні 2020 року й об’єднав усіх продюсерів і сценаристів країни. Організаторами пітчингу виступили Українська кіноакадемія і сайт DzygaMDB за підтримки Одеського міжнародного кінофестивалю.

03

Творча команда

Продюсер Сергій Касторних, Олександр Авшаров
04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 жовтня та закінчується 31 жовтня .