6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Щороку з глибинки у великі міста в пошуках щастя і кращого життя перебираються тисячі, а то й мільйони людей. Ці “маленькі люди” хочуть підкорювати велике, стати важливою частиною величезного механізму. Ось так і Жорик приїхав зі своєї дірки до Києва, щоб знайти сенс свого життєвого призначення саме у столиці. У його планах елітні заклади, європейські цінності та культурні заходи, але поки що доводиться жити серед брудних під’їздів, ліфтів, які не працюють, убогих каруселей, дешевих дівок і моря пивасика. Із цього прокляття треба вибиратися сто відсотків. Жорик шукає роботу, щоб жити постійно серед прекрасного, намагається постійно бути серед дорогих речей. Але найважче – побудувати відносини, адже йому дуже сподобалася одна дівчина із заможної сім’ї. Поки Жорик не подолає цю грань між соціальними статусами – нічого не вийде. Ось така вона, столиця.

Вікові обмеження: 12+

02

Трейлер

03

Про режисера

Тоня Ноябрьова

Антоніна Іллівна Ноябрьова (нар. 29 квітня 1983, Київ) — українська сценаристка, кінопродюсерка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів. Соціальна комедія «Герой мого часу» стала дебютною повнометражною стрічкою Ноябрьової, за яку вона була визнана найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Дочка телеведучого та режисера Іллі Ноябрьова.

04

Творча команда

Продюсер Анна Паленчук
Актори Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга, Олена Курта, Наталка Якимович, Марина Шевченко, Олександр Ярема, Євген Бургела, Катерина Шевченко
05

Дивитись online

Показ розпочинається 01 жовтня та закінчується 14 жовтня .